Новини

Партнери ТзОВ «Надрагідробурмаш» 

Партнери ТзОВ «Надрагідробурмаш» ТзОВ «ОРАНТА» ЛТД у першій декаді квітня 2020 року успішно завершили капітальний ремонт свердловини для компанії ТОВ «Сервіс Ойл».

бригада 4-1

Під час робіт ТзОВ «ОРАНТА» ЛТД була задіяна мобільна бурова установка CAMERON C500.

бригада 4

Звіт по міроприємствах  та заходах проведених  ТзОВ «Надрагідробурмаш»  для покращення рівня охорони праці та пожежної безпеки станом на 21.05.2019 р.

Згідно із Законом України “Про охорону праці”, нормативно-правовими актами та документами з охорони праці, компанією ТзОВ «Надрагідробурмаш» виконано роботу, спрямовану на створення безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням на виробництві, реалізацію Комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці, розроблених на підприємстві.

В ТзОВ «Надрагідробурмаш»  функціонує система управління охороною праці, а також впроваджено систему менеджменту гігієни та безпеки праці відповідно до міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007, також відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Система управління якістю» та ДСТУ ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління».

Компанією ТзОВ «Надрагідробурмаш» були проведені наступні заходи:

  1. Робота з персоналом.

Проведено роз’яснювальні роботи з персоналом компанії щодо забезпечення безпечних умов праці, що ретельно контролюються відділом охорони праці, постійно діючою комісією з перевірки стану охорони праці та уповноваженим від трудового колективу.

Введено ознайомлення персоналу з  інформацією про причини і наслідки нещасних випадків на виробництві, дорожньо-транспортні пригоди на підприємствах нафтогазової галузі, про зміни в законодавчих актах з охорони праці та безпеки дорожнього руху, а також директивними рішеннями органів державного нагляду за охороною праці.

Згідно з вимогами законодавства з охорони праці для мінімізації та усунення ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, в кожному виробничому підрозділі переглянуті наявні дані щодо ідентифікації небезпек, аналізування та оцінки пов’язаними з ними ризиками.

Стан охорони праці та виробничого травматизму розглядається щотижня на нарадах компанії.

Усім працівникам компанії проведено позачерговий інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки.

111

  1. Перевірки.

Постійно діючою комісією ТзОВ «Надрагідробурмаш» було проведено перевірки бригад з капітального ремонту свердловин на перевірку знань, дотримання інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки. До проведення перевірок були залучені представники АТ «Укргазвидобування».

За рекомендаціями заступника директора з охорони навколишнього середовища та промислової безпеки Філії «УГВ-СЕРВІС» АТ «Укргазвидобування» Алексєєва Анатолія Анатолійовича та директора  ТОВ «Везерфорд Україна» Рудевич Наталії Михайлівни, з метою оцінки та покращення стану охорони праці були задіяні спеціалісти компанії ТОВ «БЮРО ВЕРІТАС Сертифікейшн Україна».

У період з 15 по 17 травня 2019 р. постійно діючою комісією ТзОВ «Надрагідробурмаш» і спеціалістом Гром Володимир Євгенович менеджер з охорони праці ТОВ «БЮРО ВЕРІТАС Сертифікейшн Україна» проведено аудит по всіх бригадах задіяних на свердловинах АТ «Укргазвидобування». Провели повну перевірку документів, перевірено стан охорони праці та пожежної безпеки  на бригадах. Перевірили знання кожного працівника, проведено семінар-тренінг з питань управління охороною праці, за участю керівників структурних підрозділів компанії та працівників цих підрозділів. Після отримання результатів перевірки усі зауваження та пропозиції в найкоротші терміни будуть розглянуті та усунені.

1112Організовано проведення позачергового технічного нагляду за сертифікованими системами управління ТзОВ «Надрагідробурмаш» (ISO 9001:2015,  ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007) компанією ТОВ «Випробувальний Центр «ФАКТУМ».

  1. Пожежна перевірка. Надання першої медичної допомоги.

У період з 1 по 20 травня 2019 р. було укладено договір з 5 державною пожежно-рятувальною частиною ГУ ДСНС України у Львівській області, та проведено протипожежні об’єктові навчання із залученням пожежної техніки  на території ТзОВ «Надрагідробурмаш».

1113Перевірили знання та провели навчання пожежного мінімуму та реагування в екстрених ситуаціях. Використання вогнегасника, допоміжного пожежного інвентарю, надання першої до медичної допомоги.

1114

На початку червня 2019 р. заплановано проведення навчання з надання першої медичної допомоги за допомогою навчальних (тренувальних) манекенів при участі співробітників швидкої медичної допомоги.

  1. Забезпечення спеціальним одягом

Для покращення індивідуального захисту працівників (від впливу вогню, хімічних речовин та інших шкідливих подразників) та вимогам АТ «Укргазвидобування»  було розглянуто пропозиції по спецодягу всіх виробників та реалізаторів спеціального одягу для робітників нафто-газової промисловості в Україні. Тканини для пошиття одягу який відповідає вимогам (склад тканини – бавовна 100%)  у наявності немає, для імпортування тканини, пошиття   одягу та отримання сертифікату відповідності потрібен певний час. Компанії ТОВ «МАРІО», ТОВ «ВОСТОК СЕРВІС», ТОВ «ТК АЛТЕКС» та ТОВ «УКРТЕКСТИЛЬ» мають змогу виготовити даний одяг який буде відповідати заявленим вимогам на протязі двох місяців. На даний час є можливість забезпечити працівників сертифікованим вогнестійким одягом (склад тканини – бавовна – 83%, нейлон – 12%, АS (антистатичне волокно) – 1%).

  1. Підвищення кваліфікації

Для підвищення кваліфікації працівників нашою компанією укладено договір з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу на сертифікацію фахівців-буровиків за напрямом “Контроль стану свердловин. Керування свердловиною під час флюїдопроявів” згідно з вимогами найавторитетнішої за профілем організації – Міжнародного Форуму Свердловинного Контролю (International Well Control Forum – IWCF)

UA-72185042-1