Виготовлення житлових вагонів

Наша компанія виготовляє і реалізує мобільні вагончики. Переважно для виготовлення житлових вагонів використовуються напівпричепи рефрижератори, які мають відмінну термоізоляцію. Також використовуються морські контейнера різних розмірів. Завдяки надійним матеріалами наші вагончики:
зберігають тепло при значних поривах вітру;
є вологонепроникними;
зберігають привабливий зовнішній вигляд тривалий період часу.

вагон1

Усередині вагончики мають приміщення які можуть використовуватися під різні потреби: для тимчасового проживання робітників, для кімнати робочих нарад.
Просторі приміщення можна використовувати як робочі кабінети, встановивши стаціонарний комп’ютер, офісні меблі. Тамбур може служити для складування архівних документів.
Іншим застосуванням вагончика може бути розміщення в ньому кухні-їдальні для приготування їжі та харчування робочої зміни. Частину тамбура можна обладнати під душову або вбиральню.
Ми виготовляємо та реалізуємо стаціонарний варіант, а також – пересувний вагончик на колісному ходу, який крім зручностей внутрішніх, до того ж мобільний.
Вагончик на колесах зручно використовувати як загальну спальню з душовою кабіною і туалетом для робітників бригад при роботі в дві зміни. Також – використовувати як тимчасове приміщення для вживання їжі, її приготування; як підсобне приміщення для начальника зміни.

При необхідності вагончики можуть бути обладнані електропроводкою, електроустаткуванням і системою кондиціонування.

вагон2

UA-72185042-1