Гарантійне обслуговування

garantiya

Гарантійний термін експлуатації автокрана- 18 місяців з дня введення крана в експлуатацію, але не більше 1000 мотогодин напрацювання кранової установки. Гарантійний термін відраховують від дня введення крана в експлуатацію, але не пізніше 6 місяців з дня надходження крана покупцеві.

ТзОВ «Надрагідробурмаш» виробник автомобільного крана- гарантує справну роботу автокрана згідно з нормативною документацією (в частині кранової установки), за умови виконання покупцем правил транспортування, зберігання, експлуатації та обслуговування, наведених в паспорті і настанови з експлуатації, а також виконання вимог правил улаштування і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів і проходження кранівником навчального курсу з ознайомлення з особливостями експлуатації гідравлічного крана.

Гарантія на шасі, прилади захисту крана і інші комплектуючі вироби-згідно нормативної і супроводжувальної документації виробників. Гарантійний строк не розповсюджується на швидкозношувані деталі та комплектуючі.

Гарантійні зобов’язання виробник виконує безпосередньо перед покупцем крана.

При продажу (перепродажу) крана гарантійні зобов’язання встановлюються відповідно до окремого договору між виробником і новим покупцем.

UA-72185042-1